İstanbul Villa Taşıma

İstanbul Villa Taşıma

İstanbul Villa taşımacılığı ayrı bir hassasiyet ve çalışma gerektiren bir taşıma türüdür. İşinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ve tam donanımlı araçlarla yapılır. Ekspertiz çalışması gerektiren bir iştir. Üç ya da dört katlı bir villa içinde yer alan, çok sayıda ve farklı özellikteki eşyaların özenle korunmaya alınarak taşınması gerekir. Güven duyulan kaliteli bir nakliye firmasının yapması gereken taşıma şeklidir. Firmamız villa taşıma çalışmalarını büyük bir özenle ve teknolojik araçlarla yapmaktadır. Maddi ve manevi değeri büyük olan eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından en iyi malzemelerle ambalajlanır. Özel ve büyük eşyalar titiz bir çalışmayla paketlenir, raylı sistemlerle araca yerleştirilir ve sabitlenir. Firmamız 24 saat içinde villa taşıma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Villalar Kurumsal Nakliye Firmalarınca Taşınmalıdır

Villalarda bulunan eşyaların çok sayıda olması, içlerinde çok özel ve değerli eşyaların yer alması hatta arşiv ve para kasalarının bulunması gibi nedenlerle villa taşımacılığı herhangi bir nakliye firmasınca yapılamaz. Villa taşıma işleminin kurumsal bir nakliye şirketi ile yapılması gerekir. Bu alanda referans sahibi olan, deneyimli bir şirketle taşınmalıdır. Maddi değeri yüksek olan eşyaların ve ağır hacimli eşyaların çoğunlukta olduğu villalar, ancak tam yetkin ve profesyonel nakliye şirketi ile güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Villa Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Özel çalışma gerektiren bir hizmettir. Önce uzman inceleme çalışması yapılır. Bu işlem içinde; eşyaların tasniflenmesi, kullanılacak ambalaj ve sargı malzemelerinin belirlenmesi, hangi özelliklerdeki araçların kullanılacağı, gerekli olacak donanım ve sistemlerin seçilmesi gibi ince ayrıntılar bulunmaktadır. Kaç kişilik ve hangi özelliklerdeki personel ile taşımanın yapılacağı da belirlenir. Çıkarılan inceleme raporu müşteriye sunulur ve karşılıklı anlaşma yapılır. Taşınma günü tüm ekip ve araçlar hazır konumda ve görev dağılımı yapılmış olarak taşınma işlemini titiz bir çalışmayla gerçekleştirir. Firmamız villa taşıma alanında deneyimli ve yetkindir.  Sigortalı ve garantili villa taşımacılığı yapan firmamız en özel eşyalarınızı hiç zarar görmeden yeni adresine nakleder. De monte edilmesi gereken eşyalarınız özenli olarak sökülür ve korumaya alınarak ambalajlanır. Yeni adresinize ulaşınca tekrar monte edilir.

Bir Yorum Yazın