İstanbul Bursa Nakliyat

Güvenli ve Hızlı Teslimat
İstanbul Bursa Nakliyat Yük taşımacılığı uzmanlık bilgi gerektiren bir iştir. Nakliyat sektöründe bu taşımacılığı yapan firma sayısı da bir hayli azdır. Tuzla Bursa nakliyat kapsamında faaliyet gösteren firmamız nakliyat sektörünün bilinen en eski firmalarındandır.

Yıllardır mükemmel ve kusursuz hizmet verme yolunda gösterdiğimiz değişimlerin tamamının sebebi müşterilerimizi memnun etmekten dolayıdır.

İstanbul Bursa Nakliyat

Müşteri memnuniyetini önemseyen tüm sorunlara anında çözüm bulan firmamız müşterilerini her seferinde memnun etmeyi başarmıştır.

İstanbul Bursa Nakliyat

Tuzla merkez çıkışlı araçlarımız Bursa ve ilçelerine de aynı seviyede hizmet göstermektedir. Gemlik, İznik, Orhaneli, Gürsu ve Harmancık olmak üzere 17 ilçesine yük taşımacılığı yapmaktadır.

Aklınıza gelebilecek her türlü üretim malzemesi firmamız tarafından güvenli bir şekilde taşınmaktadır. İstediğiniz zamanda teslimatın yapılacağına dair firma olarak garanti veriyoruz.

Her firmanın çekinerek yaklaştığı yapmaktan uzak durduğu parsiyel taşımacılığı firmamız profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Tuzla bursa parsiyel taşımacılığı konusunda uzman firmamız aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin aynı ya da farklı yüklerini taşıyabilir. Karışıklık ya da hasar kesinlikle söz konusu olamaz. Demir, çimento, kapı, pencere ve iş makinelerini istediğiniz zaman içerisinde dilediğiniz noktaya sağlam bir şekilde ulaştırabilir.

İstanbul Bursa Nakliyat

Yük taşımacılığı sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmamız hızlı ve güvenilir bir firmadır. Kargo firmalarına gereksiz yere yüksek ödemeler yapmak firmanızın giderlerinin artmasına neden olacaktır.

Fakat yük taşımacılığı konusunda firmamızı tercih ederseniz daha düşük ücretlere taşıtma işlerinizi yapabiliriz. Kargo firmalarında ambar taşımacılığı daha ön plandadır.

Belli bir noktada bekleyen yükler araç dolduğu zaman teslimata çıkar. Bu da zamansız teslimatın olmasına neden olur. Firmamızda aktarma olmadan direk teslimatın zamanında yapıldığına emin olabilirsiniz.

Firmamız sektörde her zaman tercih edilen firma konumundadır. Tuzla Bursa yük taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre daha güvenilirdir. Teslim ettiğiniz yükler taşınma öncesi emniyete alınır.

İstanbul Bursa Nakliyat

Herhangi bir sorunun çıkmaması açısından güzergâhların belli noktalarında durumları kontrol edilir. Şoförlerimiz yıllardır bu işi yapan usta şoförlerdir.

Sizi memnun etmeyi hedefleyen yüklerinizi istediğiniz zamanda varış noktasına ulaştıran hasarsız taşımacılık yapan firmamızın hizmetlerinden memnun kalabilirsiniz. Firmamızın avantajlı fiyatlarından siz de faydalanmak isterseniz firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Bursa ve  İlçelerine günlük sevkiyatlarımız vardır.  Uygun fiyatlar ile kaliteli ambar ve nakliyat hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz 

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42