Gebze Nakliyat – (0555 896 51 42)

Gebze nakliyat firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine güvenli taşımacılık hizmeti yapmaktadır. Taşınacak yükünüzü, belirlediğiniz adrese nakliye için yükünüze göre en uygun aracı seçiyoruz. Taşıma sırasında araç takip sistemi ile yükünüzü takip ederek güvenirliğini sağlıyoruz. Müşterilerimiz güvence altına almayı vazife edinmiş bir firmayız. Ulaştırma sektöründe, uygun olan kısmi ulaşım, aynı güzergah üzerinde farklı adreslere malların taşınmasıdır.

Eşyalarının sadece taşıma ücreti ödenmişse daha pahalı olurdu. Kısmi taşıma sadece tip ve kırkayak tipi araçlarla yapılmaz. Bu iş için küçük araçlar da kullanılıyor. Sadece bir kişi değil, aynı zamanda birkaç kişi de taşınabilir.

Yük Taşımacılığı Taşımacılığı

Parça bir yük taşımacılığıysa, küçük ölçekli malların taşınmasına verilen isimdir. Küçük ölçekli çalışmalar için küçük araçlar da mevcuttur. Sağlam ürünler tabana yerleştirilir.

Nakliye Ambarları

Depoda mallar paketlenir ve depoda listelenir. Ambalajlama sırasında ağırlık belirlenir. Bürüt ve Dara hesaplamaları ve mesafe hesaplamaları ile tam fiyat indirimi yapılır. Sıvılarda ambalajlama yöntemleri vardır. Bilgisayar gibi hassas cihazlar için köpük kutuları ve özel depolama yerleri vardır.