İstanbul Karaman Ambar

İstanbul Karaman Ambar

İstanbul Karaman Ambar İstanbul‘dan Karaman merkezine ve ilçelerine; Şehirler arası nakliyat, Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Evden ene nakliyat, Ambar, Parça Yük Taşıma, Ağır Nakliyat, Büyük ve küçük araç organizasyon hizmeti sunmaktayız.

Karaman Parsiyel Taşımacılık

 Dünya genelinde, ekonomi, nakliyat hizmetleri olmadan ticaret akışını sağlayamamaktadır. Ülkemizde de, Karaman parsiyel taşımacılık kategorisinde hizmet veren, İstanbul çıkışlı çalışan firmamız, parsiyel taşıma, lojistik taşıma ve ambar nakliyat konularında güncel hizmetler sunmaktadır. Zamanında teslimat, taşınan eşyaların güvenliği, doğru paketleme, kapalı kasa araçlara sağlıklı bir şekilde yerleştirme ve güncel çalışma yöntemleri, firmamızın çalışma prensiplerini teşkil etmektedir.

Parsiyel taşıma hizmetleri, iki nokta arasında gerçekleşen taşıma işlemlerinde, bu iki noktada bulunan farklı adreslere, parça eşya bırakma işlemidir. Ekonomik bir yöntemdir. Karaman ambar kategorisinde, uygun paketleme, düzenli liste yapma, eşyaların sınıflandırılması ve kapalı kasa araçlara doğru istifleme gibi konular, etkili bir şekilde çözüme kavuşmaktadır.

İstanbul Karaman Ambar

İstanbul Karaman Nakliyat Fiyatları,

İstanbul Karaman Arası Parça Eşya Taşıma,

İstanbul Karaman Şehirler Arası Taşımacılık,

İstanbul Karaman Ambar Firmaları,

İstanbul Karaman Şehirlerarası Parsiyel Yük Taşımacılığı,

İstanbul Karaman Arası Nakliyat Hizmetleri,

İstanbul çıkışlı gerçekleştirilen bütün nakliyat hizmetlerimizde, mevsimsel değişimler çalışma sistemimizi etkilememektedir. İstanbul Karaman Nakliyat kategorisinde, buzlanmanın olduğu günlerde, sisli ve puslu günlerde, tecrübeli şoförlerimiz aynı özveri ile çalışmaya devam etmektedir. Nakliyat hizmetlerinin profesyonel bir şekilde çözümünü gerçekleştiren konunun uzmanı ekiplerimizle, istediğiniz etkili hizmeti, pratik bir şekilde sunuyoruz. Tecrübeli olan elemanlarımız, işini meslek edinmiştir. Gerekli bütün resmi evrakları temin eden firmamız, nakliyat hizmetleri esnasında, her hangi bir sorunla karşılaşmamaktadır.

İstanbul Karaman Ambar

İstanbul-Karaman arasında, lojistik, ambar ve parsiyel nakliyat hizmeti veren, işin uzmanı firmamız, bütün firmaların nakliyat ihtiyacını gidermektedir. Araç filosu kategorisinde, yeni çıkan araçları tercih eden şirketimiz, filoyu her zaman yenilemektedir. Yeni araçlardan oluşan filomuz, Karaman parsiyel hizmetleriyle istediğiniz çözümleri sizler için gerçekleştiren kuruluşumuz, müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. Tercih sıralamasında üst sıralarda olmamız, firmamızın ne kadar etkili bir firma olduğunu göstermektedir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Gerek muayene olsun ve gerekse sigorta işlemleri olsun, bütün resmi prosedürler tamamlanmaktadır. Taşınmak üzere bize teslim ettiğiniz eşyalarınızı sigortalamak isterseniz, paketleme işleminden önce fotoğrafını çekmemiz gerekir. Daha sonra sigorta poliçesi kesilir ve eşyalar yerine teslim edilene kadar eşyanız sigortalanmış demektir. Sigortalama işlemleri, beklenmeyen kazalar içindir. Firmamız paketleme, istifleme ve taşıma konusunda en güvenli yöntemleri kullanmaktadır. Araç arızası meydana gelirse, yeni araç yola çıkar ve yükü devralır. Böylece taşıma işlemi aksamamış olur.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com