İstanbul Ardahan Ambar

İstanbul Ardahan Ambar

İstanbul’dan Ardahan iline gidecek olan eşya, malzeme, Ardahan Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

İstanbul Ardahan Nakliyat Fiyatları,

İstanbul Ardahan Arası Parça Eşya Taşıma,

İstanbul Ardahan Şehirler Arası Taşımacılık,

İstanbul Ardahan Ambar Firmaları,

İstanbul Ardahan Şehirlerarası Parsiyel Yük Taşımacılığı,

İstanbul Ardahan Arası Nakliyat Hizmetleri,

Ardahan Parsiyel Taşımacılığı
Türkiye artık tamamen bir tarım ülkesinden sanayi ülkesi olmaya doğru yol almaktadır. Ülkemizin her şehrinde, her yöresinde fabrikalar, şantiyeler kurulmakta ve gelişmektedir. Ancak bunun birtakım sorunlar doğurduğu da aşikâr. Ülkenin en büyük ithalat, ihracat ve hammadde üreticisi ve tedarikçisi olan şehri İstanbul Anadolu şehirlerinin büyük bölümüne uzak bir lokasyona sahiptir. Bu sebeple görece olarak küçük ve gelişmekte olan fabrikalar için üretim yapacakları malların hammaddelerini sağlamak, şantiyelerin hammaddelerini sağlamak, ticaret yapacaklar için malları İstanbul’dan getirtmek oldukça zor ve zahmetli bir iş olmaktadır. Çünkü işletme küçüldükçe tek olarak kamyon ya da tır dolduracak kadar mal olmadığı zamanlarda işlerin aksaması ve zarar etmeye yol açabilir. Bunun için az miktarda malınız taşınacaksa, kendiniz tır tutmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey belli. Hemen bir Ardahan parsiyel taşımacılığı yapan şirket ile anlaşarak mallarınızı onlar vasıtasıyla taşıtabilirsiniz.

İstanbul Ardahan Ambar

Ardahan gibi İstanbul merkezine uzak illerimizde şantiyelerin ve fabrikaların ambarlarının her daim hammadde ile dolu olması önemlidir. Bu sebeple Ardahan ambar içlerindeki hammaddelerin sürekli dolu olmasını sağlayacak bir sistem olmalıdır. Bu sistem tabii ki parsiyel taşımacılık. Kendiniz bir lojistik ağına sahip olmadığınız için sizin gibi mallarını Ardahan il ve ilçelerine taşımak isteyen başka kişilerle birlikte bir tır tutmuş gibi ortaklaşa taşıma yaptırabilir, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul Ardahan Ambar

İstanbul Ardahan nakliyat oldukça meşakkatli bir iş olabilmektedir. Bugün karayolu ile İstanbul’dan Ardahan’a ulaşmak isteyen birisi 1456 km yol gitmek zorundadır. Bu mesafe normal araçla nispeten ucuz olarak alınabilse de bir kamyon ya da tır bu mesafeyi büyük paralar sonucunda alabilmektedir. Hal böyleyken İstanbul üzerinden mal sevkiyatı yapacak işletmeler de parsiyel taşımacılık gibi hizmetlere yönelerek bu mali yükü bölüşmek ve ortaklaşa iş yapmak durumunda kalmaktadırlar.

İstanbul Ardahan Ambar

Ardahan parsiyel taşımacılık için anlaşma yaptığınız firma ile sadece Ardahan merkezine değil Çıldır, Hanak, Damal, Göle, Posof ilçelerine de taşıma yapıp yapmadığı konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Bu ilçeler merkeze yakın olabilir ancak mallarınızı merkezden ilçeye nakletmek için fazladan uğraş vermek istemezsiniz.