ÇANAKKALE NAKLİYAT – (0555 896 51 42)

Artvin kapsamında olan tüm illerimize ve tüm yörelerimize bizler taşımacılık desteği veriyoruz. Her zaman kaliteli nakliye hizmetlerini yapmaktayız. Parsiyel yüklemelerde ÇANAKKALE NAKLİYAT ile parsiyel taşımacılığıtüm iş sektörlerine hâkim olacak düzeydedir. Parsiyel taşıma ve çok daha fazlası firmamız nezdinde sağlanıyor. Yük taşınması için firmamız ile her gün haftanın er günü cumartesi ve Pazar dahil 7/24 hizmetinizdedir. Parsiyel yüklemeler içinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Bazen malzemeler kamyon ve tırların taşıması için bile çok zor olmaktadır. Bu tür durumlarda parsiyel taşımacılık hizmeti devreye girmektedir. Parsiyel taşımacılığı taşınması gereken malzemelerin parçalar halinde taşınmasıdır. Böylece kamyonlarda ve tırlarda zorlanmadan malzemeleri taşıyabiliyorlar. Bu hizmet her zaman kullanılması gereken bir hizmet olmayabilmektedir, fakat işe yarayan ve nakliye işini kolaylaştıran bir sistemdir. Bazı müşteriler firmamızı arayıp kamyon veya tır kiralamak istediklerinde, malzemelerin de nasıl taşınması gerektiği konusunda bilgi veriyorlar. Bu tür durumlarda firmamız taşınması gereken malzemeler ve araçların durumuna bakıyor ve ona göre müsait olan aracı müşteriye gönderiyor.

İstanbul Anadaolu Yakasından Çanakkale’nin Tüm İlçelerine Nakliyat Hizmeti

Biga Nakliyat,Çan Nakliyat,Gelibolu Nakliyat,Ayvacık Nakliyat,Yenice Nakliyat,Ezine Nakliyat,Bayramiç Nakliyat,Lapseki Nakliyat,Eceabat Nakliyat,Gökçeada Nakliyat,Bozcaada Nakliyat,