İstanbul Tunceli Ambar

İstanbul Tunceli Ambar

Tunceli Parsiyel Taşımacılık

 Depolama işlemleriyle başlayan parsiyel taşıma hizmetlerinde, depo içerisinde malın cinsine göre paketleme yapılır. Palet, ölçü, tonaj ve istifleme kategorisinde, en uygun program belirlenir. Parsiyel taşıma hizmetinin en önemli konusu, depo hizmetleridir. Bu hizmetlerde isteğe bağlı sigortalama yapılmaktadır. Tunceli parsiyel taşımacılık kategorisinde, nakliyat işlemlerini gerçekleştiren şirketimiz, özel liste oluşturarak, güzergâh üzerinde malzemenin dağıtımı için, özel yöntemleri gerçekleştirmektedir.

Nakliyat hizmetlerinde, eşyaların bir ambarda toplanıp, gruplanması, cinsine göre paketlenmesi ve istenilen adreslere gönderilmesi işlemi ambar hizmetidir. Tunceli ambar hizmetlerinde başarılı ve etkili çözümler üreten konunun uzmanı firmamız, birinci sınıf nakliyat hizmeti vermektedir. Lojistik hizmet kategorisinde, en etkili çözüm ortağınız olan konunun uzmanı firmamızla, istediğiniz profesyonel çözümleri, sizler için sunuyoruz. Taşınacak eşyaların, gerek kapalı kasa araçlarda istiflenmesi olsun ve gerekse güvenli bir şekilde istediğiniz adrese taşınması işlemi olsun, her zaman etkili çözümlerle hizmet veriyoruz.

İstanbul Tunceli Arası Parça Eşya Taşıma,

İstanbul Tunceli Şehirler Arası Taşımacılık,

İstanbul Tunceli Ambar Firmaları,

İstanbul Tunceli Şehirlerarası Parsiyel Yük Taşımacılığı,

İstanbul Tunceli Arası Nakliyat Hizmetleri,

Teknik özellikleriyle her zaman için başarılı çözüm yöntemlerini sizler için geliştiren nakliyat firmamız, İstanbul Tunceli nakliyat kategorisinde hizmet veren bir kuruluştur. İstanbul çıkışlı olan firmamız, Tunceli’ye parsiyel taşıma hizmetleri vermektedir. Bu güzergâh üzerinde bulunan belirli noktalara, parça eşya bırakan firmamız, ekonomik nakliyat kategorisinde, en güncel çözümleri sizler için sunmaktadır.

İstanbul Tunceli Ambar

Nakliyatla ilgili bir işiniz olduğu zaman, her zaman bu konuda ehil olanı tercih edin. İşi ehline verin, sözü, her sektörde olduğu gibi, nakliyat sektöründe de oldukça önemli bir mesele olarak karşımıza çıkmaktadır. Tunceli parsiyel hizmetleri kategorisinde, zamanla yarışan elemanlarımız, gece demeden, gündüz demeden hizmet vermektedir. Kar yağışı, tipi, sis ve buzlanma gibi bütün olumsuz hava koşullarına rağmen, aynı özveri ve güvenle, nakliyat hizmetini vermeye devam etmekteyiz. Bu sektörde önemli olan bakımlı ve son model araç filosu, firmamız tarafından özellikle oluşturulmuştur. Sürekli güncellenen araçlarımız, oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Çalışma yöntemleri konusunda da, her zaman yeni yöntemleri takip ediyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz. Kurumsal kimlik anlayışı ile hareket eden şirketimiz, takım ruhuna sahip elemanlarımızla, pratik ve etkili çözüm yöntemlerini, sizler için hazırlamaktadır.

İstanbul Tunceli Ambar

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com