İstanbul Tokat Ambar

İstanbul Tokat Ambar

Tokat Parsiyel Taşımacılık

 Nakliyat, insanoğlunun Dünyaya gönderildiği günden bu güne kadar, her zaman için önemli olan bir konu olmuştur. Hayvanlarla yapılan nakliyat işleri, sanayinin baş döndürücü bir şekilde gelişmesi ile birlikte, kamyonlarla gerçekleşmeye başlamıştır. Tokat Parsiyel Taşımacılık kategorisinde hizmet veren ve İstanbul – Tokat arasında parsiyel, lojistik ve ambar nakliyat hizmeti veren firmamız, ekonomi dünyasının bel kemiği olan nakliyat hizmetini, en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. En hassas makinelerden, özel cam eşyalara kadar, birçok ürünü taşıyan firmamız, ekonomik seçeneklerle, eşya taşıma hizmetini çok kolay bir hale getirmiştir.

Ekonomik özellikleriyle bilinen parsiyel taşıma sistemlerinde, İstanbul – Tokat arasındaki güzergâhta bulunan adreslere eşya paketleri naklediyoruz. Firmamız, parsel/parsiyel taşıma hizmetlerinde, güvenilir kutulama işlemi, eşyaları özel olarak numaralandırma, ilk inecek eşyayı en son, en son inecek eşyayı ilk önce araca yükleme, zarar vermeden güvenli bir şekilde kapalı araç kullanma ve zamanında teslimat gibi konularda, etkili çözümler üretmektedir. Tokat Ambar hizmetlerinde de aynı titizliği gösteren ekiplerimiz, kutulama, listeleme ve taşıma kategorilerinde en iyi yöntemleri tercih etmektedir.

İstanbul Tokat Ambar

Nakliyat hizmetlerinde istediğiniz etkili hizmet anlayışını sizler için sunan firmamız, İstanbul Tokat Nakliyat sektöründe, bütün hava koşullarında hizmet vermektedir. Elemanlarımız bu işin erbabı olup, yıllarını bu işe vermiş tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Uygun fiyat uygulaması ile gerek parsiyel olsun ve gerekse lojistik olsun, güvenilir taşıma politikası takip etmekteyiz. İşin uzmanı olan şoförlerimiz, gerek araç kullanma olsun ve gerekse müşteri ile diyalog olsun, her konuda tecrübeleriyle tanınmaktadır. Kutulama işlemlerinde, kırılabilir eşyalar için özel köpüklü kutular kullanılmaktadır. Ambalaj malzemeleri konusunda, her zaman güncel çözümleri takip etmekteyiz.

İstanbul Tokat Ambar

Nakliyatta birinci sınıf çözüm adresiniz olan konunun uzmanı firmamız, başarılı ve etkili çözüm yöntemlerini, sizler için belirlemektedir. Güncel taşıma yöntemleri ve yeni yük araçları kategorisinde, bütün yeni gelişmeleri takip etmekteyiz. Her geçen gün büyüyen hizmet potansiyelimizle, ülkemiz insanına en iyi nakliyat hizmetini götürmeye çalışıyoruz. Tokat parsiyel hizmetleri dâhil olmak üzere, lojistik hizmetleri ve ambar hizmetleri gibi birçok kategoride, istediğiniz mükemmel çözümleri, sizler için sunuyoruz.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com