İstanbul Tekirdağ Ambar

İstanbul Tekirdağ Ambar

İstanbul Tekirdağ Ambar.Tekirdağ Şehirler Arası Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat Tekirdağ, Tekirdağ Arası Parsiyel Yük Taşımacılığı, Ambar ve Depolama, İller Arası Transfer İşleri, Parça Eşya Taşıma, Tekirdağ Arası Şirket Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Büro, Ofis ve İşyeri Taşımacılığı Tekirdağ Merkeze, Sahne Sitemleri Nakliyatı, Tekirdağ Askılı Tekstil Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Ağır Yük Taşıma, Tekirdağ Arası Büyük ve Küçük Nakliyat Araçları Organizasyonu, Tekirdağ Arası Tır, Dorse, Kamyon, Onteker, Kamyonet, Kapalı Kasa Araç, Açık Kasa Araç

Tekirdağ Parsiyel Taşımacılık

 Taşıma hizmetleri, profesyonellik isteyen ve bu işte güncel çözüm gerektiren bir iştir. Bu işin püf noktalarını bilen Tekirdağ Parsiyel Taşımacılık kategorisindeki şirketimiz, taşınan eşyanın güvenliği, doğru paketlenmesi, zarar görmeyecek şekilde araçlara yüklenmesi ve sarsmadan taşınması kategorisinde, en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Şoförlerimiz, tecrübeleriyle tanınan ve SRC-psikoteknik gibi belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul Tekirdağ Ambar

Parsiyel, diğer adıyla parsel taşıma yöntemlerinde, her zaman etkili çalışma prensibini tercih eden şirketimiz, İstanbul ve Tekirdağ arası güzergâhta, belli noktalara eşya taşımaktadır. Bu işte, özel paketleme, düzenli liste yapma ve paketler üzerinde gerekli bilgileri yazma gibi işlemleri, pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel taşıma, ekonomik bir seçenektir. Firmamız, parsiyel taşıma işlemlerinin yanı sıra Tekirdağ ambar hizmetleri kategorisinde de hizmet vermektedir. Bu işlemde de, ambara gelen taşınacak eşyalar, yine özel olarak paketlenmektedir ve listelenmektedir.

İstanbul Tekirdağ Ambar

Lojistik, ambar ve parsiyel nakliyat hizmetlerinde, adından sıkça söz ettiren firmamız, gerek araç kategorisine olsun ve gerekse çalışma yöntemlerinde olsun, her zaman güncel çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. İstanbul Tekirdağ nakliyat hizmetlerinde oldukça başarılı çözümler üreten konunun uzmanı firmamız, dört mevsim hizmet vermektedir. Yolların buzlu olması, havanın sisli olması veya şiddetli yağmurun başlaması, nakliyat hizmetimizi engellememektedir. Bütün olumsuz hava koşullarında, oldukça başarılı çözümler üretmekteyiz. Buzlanma gibi durumlarda, gerekli bütün tedbirleri alan firmamız, güvenli bir şekilde nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Tekirdağ Ambar

Zamanlama, nakliyat hizmetinin en önemli unsurudur. Yani, parsiyel usulü ile taşıma işlemi için, zamanında yükü alan ekiplerimiz, bütün olumsuz hava koşullarına rağmen, söz verilen saatte yükü teslim etmektedir. Tekirdağ parsiyel hizmetlerinde birinci sınıf hizmet kategorisinde çözüm üreten firmamız, özel eşya taşıma sistemiyle, kırılabilen veya hasar görebilecek eşyaları itina ile taşımaktadır. Bu eşyaların kolilenmesi, kutulanması ve benzeri birçok işlem için, en iyi ambalaj seçeneklerini tercih etmekteyiz. Bu ambalaj seçenekleriyle, eşyalarınızın güvenliği maksimuma çıkarılmaktadır. Nakliyat sektöründe, beklenmeyen kazalara karşı, sigortalama işlemi, firmamız tarafından da yapılabilmektedir. Pratik ve oldukça kolay olan bu işlemde, eşyaların fotoğrafları, paketleme işleminden önce çekilmektedir.

İstanbul Tekirdağ Ambar

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com