İstanbul Şanlıurfa Ambar

İstanbul Şanlıurfa Ambar

İstanbul Şanlıurfa Ambar.Şanlıurfa şehirler arası nakliyat fiyatları transferi yapılacak malzemenin ağılık ve büyüklüğüne göre hacmi ve ölçüleri alındıktan sonra netlik kazanmaktadır.   Şanlıurfa şehirler arası taşımacılık fiyatları firma yetkililerimiz tarafından sizlerden aldıkları ebat ve ölçüler ile tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir. Şanlıurfa ambar fiyatları, Şanlıurfa taşımacılık fiyatları, Şanlıurfa arası parsiyel yük nakliyat fiyatları, Şanlıurfa merkeze parça eşya taşıma fiyatı, Şanlıurfa iline boş araç fiyatları en uygun şekilde nakliyat ücretleri şirketimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

 

 

Şanlıurfa Parsiyel Taşımacılığı

 Dünya standartlarında nakliyat hizmetleri, hızlı, güvenli ve zamanında gerçekleşmektedir. Eski nakliyat hizmeti seçeneklerinin tarih olduğu günümüzde, en iyi hizmeti veren firmalar, piyasada tutunabilmektedir. Şanlıurfa parsiyel taşımacılığı kategorisinin en önemli kuruluşlarından olan ve İstanbul merkezli çalışan firmamız, dünya standartlarında nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şanlıurfa ile İstanbul arasında hizmet veren firmamız, bu güzergâh üzerinde bulunan birçok noktaya, parsiyel diğer adıyla parsel taşıma hizmeti götürmektedir.

İstanbul Şanlıurfa Ambar

Lojistik alanında, güvenilir, hızlı ve etkili nakliyat hizmetlerini sunan firmamız, nakliyat hizmetlerinde en iyi çözümleri, sizler için gerçekleştirmektedir. Şanlıurfa ambar hizmetleriyle, gerek depo içerisinde eşya gruplama işlemleri olsun ve gerekse güvenli paketleme ve listeme işlemleri olsun, dünya standartlarında çözümler üretiyoruz. Taşınacak bir eşyanız varsa, bizi arayın, sizin için en iyi çözümleri bir araya getirelim.

İstanbul Şanlıurfa Ambar

Ambar hizmetleriyle ve parsiyel hizmetleriyle, uzun yolları kısaltan, en kötü hava koşullarında bile hizmete devam eden firmamız, İstanbul Şanlıurfa nakliyat hizmetleriyle, istediğiniz hizmeti sunmaktadır. Eleman kategorisinde, bu işten anlamayan kişileri çalışma kadrosuna almayan firmamız, güven veren ve gerekli tecrübeye sahip şoförlerle çalışmaktadır.

İstanbul Şanlıurfa Ambar

Genel anlamda, dünya standartlarında nakliyat hizmeti veren firmamız, yeni araç ve yöntemleri her zaman tercih etmektedir. Ambar ve parsiyel taşıma işlemlerinde, depo hizmetleri kategorisinde, hassas eşyaların paketlenmesi, kutulanması, bu eşyaların listelenmesi, cinslerine göre ayrılması ve özelliklerine göre istiflenmesi konusu, özenle takip edilen bir konudur. Şanlıurfa parsiyel hizmetlerinde, bu konularda, her zaman güncel çalışma sistemlerini tercih eden ekiplerimiz, hızlı ve etkili çözüm ortağınız olmuştur. Bu konuda aradığınız etkili çözüm yöntemlerini çalışma prensibi haline getiren firmamız, isteğe bağlı sigortalama işlemi yapmaktadır.

Sigortalama işlemi, depo hizmetlerinden önce gerçekleşmektedir. Yani, eşyanız kutulara girmeden sigortalanmaktadır. Bu işlemde, eşyanızın fotoğrafı da çekilmektedir. Sigorta kapsamındaki bütün zararlar, sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ancak, bu konuda ihmal olmalıdır.

Firmamız, gerek kutulama ve ambalajlama olsun, gerekse taşıma ve istifleme olsun, en güncel çözümleri sizler için sunmaktadır. Aradığınız mükemmel hizmet anlayışını sizler için çözüme kavuşturan firmamız, söz verilen zamanda, istenilen adreslere teslimat yapmaktadır. Bu işlemde belli bir güzergah izlenmektedir.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com