İstanbul Mobilya Taşıma

Mobilya Taşıma

Mobilya taşımacılığı özenli hizmet gerektiren bir taşıma türüdür. Her nakliye firmasının üstlendiği bir taşıma işi değildir. Çünkü burada kullanılmış ev eşyası değil yeni alınmış mobilya taşıma işi söz konusudur. Günümüzde mobilya mağazaları ya da üreticileri bu hassas taşımacılık gerektiren nakliye işini, özellikle uzak mesafeler için üstlenmek istememektedir. Maliyeti artıran ya da iş kaybı yaratan unsurlar olarak görmektedirler. Bu durumda mobilya taşıma işi nakliye firmalarına düşmektedir. Fakat her nakliye firması mobilya taşıma hizmeti sunmamaktadır. Kurumsal hizmet sunan taşıma firmamız mobilya taşımacılığı yapmaktadır.


Mobilya Taşımacılığı Nedir?
Mobilya taşımacılığı nakliye sektöründe ayrı bir uzmanlık isteyen taşımacılık şeklidir. Yeni mobilyaları satın alındığı yerden alıp belli bir noktaya nakletmek özenli bir ekip çalışması gerektirir. Yeni ürünlerin zarar görmemesi için titiz bir taşıma çalışma yapılmalı, eşyalar zarar görmeden yerine ulaşmalıdır. Biz firma olarak mobilya taşıma hizmetini özenli bir çalışmayla gerçekleştirmekteyiz. Mağazadan aldığınız yeni mobilyalarınızın evinize veya işyerinize zedelenmeden, hasarsız bir biçimde taşınmasını sağlıyoruz. Mobilya taşıma hizmetimizi diğer taşıma türlerimiz gibi profesyonel kadro ve donanımlı araçlarla, müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Bu konuda kaliteli çalışma ve uygun fiyat seçeneği ile hizmet sunuyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası mobilya taşımacılığı hizmetini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapıyoruz.
Mobilya Taşımacılığı Farklı Bir Daldır
Mobilya taşımacılığı uzmanlık ve garantili hizmet gerektiren bir taşımacılıktır. Bu nedenle yapılacak en doğru iş sigortalı taşımacılık olmaktadır. Mobilyalar mağazadan çıktıktan sonra tamamen müşterinin sorumluluğuna girdiği için dikkatli olmak gerekir. Nakliyat sırasında taşıma işleminden kaynaklanacak zararlar için mobilya firmaları sorumluluk kabul etmezler. Bu nedenle sigortalı taşımacılık yapmak doğru olacaktır. Mobilya taşımacılık hizmetini, taşınacak eşyası az olan şahıs ya da kurumların, daha ekonomik şekilde taşıma hizmeti almalarını sağlayan taşımacılık olarak da tanımlamak mümkündür. Mobilya taşıma hizmeti sunan firmamız, mobilyaların zarar görmemesi için paketleme ve korumaya alma işlemlerini tamamladıktan sonra nakliyesini yapmaktadır. Mobilyaların teslim adreslerine tam zamanında ulaşmaları için taşıma araçlarını büyük bir titizlikle takip etmekte ve yönlendirmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutan bir anlayışla hizmet sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın