İstanbul Edirne Ambar

Edirne Parsiyel Taşımacılığı

Taşımak istediğiniz ürünlerin miktarı az olduğunda Edirne parsiyel taşımacılığı ile çalışmalarınızı düşük maliyetli olarak tamamlayabilirsiniz. Parsiyel taşımacılıklarımızda esnek zaman planı oluşturulmakta ve farklı güzergâhlara gidecek ürünler kendi RUT planı içerisinde sevkiyatlara ayrılmaktadır. Bölgelere göre ayrılan müşteri talepleri, aynı araç içerisinde toplandığında ürünlerin taşınma aşaması çok daha pratik ve ekonomik olmaktadır. Müşterilerden teslim alanında ürünler, aynı şekilde envanterler hazırlanarak taşınmaktadır. Bu da yükleme ve indirme aşamasında yüklerin karışmasının önüne geçmektedir.

Üretim malzemeleri, hammadde, jeneratörler, kapı, pencere, cam, demir, kereste gibi malzemelerin sevkiyatlarında ürünlere göre istifleme çalışmaları yapılmaktadır. Farklı yüklerin bir arada çok daha ekonomik bir şekilde taşınması kurumsal ve bireyler anlamda avantajlı lojistik destekleri oluşturacaktır. Bu alanda Edirne ambar taleplerinizde ürünlerinizin depolarımızda toplanarak istenilen adreslere ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Eşyalarınızın envanterler ile teslim edilmesi ürünlerde herhangi bir karışıklık yaşanmasının önüne geçer. Fazla ya da eksik teslimatlar gibi sorunlarda bu şekilde oluşmayacaktır.

Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaş, Meriç ve Süloğlu gibi Edirne ilçelerine İstanbul üzerinden ağır sanayi ürünlerinin taşınması çok daha pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Bu da firmanız için uygun maliyetli bir lojistik çözümü olacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan İstanbul Edirne nakliyat çalışmalarında nakliye sektörünün çok önemli bir kolu olan parsiyel taşımacılıklar ile istenilen ekonomi sağlanmış olacaktır. Taşımak istediğini yükünüz için tek bir araç kiralama istediğinizde rakam 1000 lira gibi yüksek aralıklarda olabilirken, eşyanızın yoğunluğuna bağlı olarak 1 m3 alan için 200 lira ödeme yapmanız söz konusu olabilir.

Bu da orta ve küçük ölçekli eşya nakliyelerinin maliyet açısından parsiyel taşımacılıklar ile istenilen alanlara ulaştırılmasını çok daha ekonomik olduğunu göstermektedir. Parsiyel taşımacılıklarda m3 hesaplamaları yapılırken e, boy ve yükseklik çarpılır. Çıkan sonuçlar ise adet miktarı ile çarpılarak tonaj hesaplaması yapılır. Tonaj seviyesi 333 kg en az olarak hesaplanabilir. Bu ağırlığın altında olan yükler için Edirne parsiyel çalışmalarımızda 1,2 m3 değer, baz alınır. Taşımacılıklar ise ürünlerinizin irsaliyeler ya da faturalar kullanılarak sevkiyatları yapılır. Ayrıca parsiyel çeki listesi ile de teslimatlar da birebir kontroller yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın