İstanbul Denizli Ambar

stanbul’dan Denizli merkezine ve ilçelerine; Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Şehirler arası nakliyat, Ambar,Evden eve nakliyat, Parça Yük Taşıma, Ağır Nakliyat hizmetleri sunmakta olanDenizli Daloğlu Nakliyat ambarının ucuz ve kaliteli nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Nakliyat hizmetleri

Denizli Parsiyel Taşımacılığı

Lojistik sektörü içerisinde maliyetli kullanımlar için parsiyel taşımacılık çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Özellikle Denizli parsiyel taşımacılığı hizmetlerimiz ile sevkiyat bölgesi içerisinde belirlenen RUT planına göre farklı müşterilerin yükleri tek bir araç içerisinde taşınarak maliyet açısından çok daha uygun nakliye fiyatları elde edilmektedir.  Üretim malzemeleri gibi farklı şekillerde istiflenen malzemelerin taşıma irsaliyeleri ile istenilen adrese ulaştırılması söz konusudur. Araçlara istiflenen malzemelerde en son inecek malzeme ilk yüklenerek kolay bir şekilde teslimatlar yapılmaktadır.

Sağlanan düzenli çalışmalar ile İstanbul çıkışlı firmamız üzerinden Denizli’nin tüm ilçelerine parsiyel taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Bu alanda Denizli ambar hizmetlerimiz ile her türlü inşaat malzemeleri ve ofis eşyaları şehirlerarası istenilen noktaya götürülmektedir. Yükleme ve boşaltma işlemlerinin itina ile yapılması ile sorunsuz teslimatlar sağlanmaktadır. Araç yüklemelerinde dikkat edilen kısım ise parça eşyaların boyutlarına uygun bir şekilde istiflenmesi olmaktadır. Bu şekilde düzenli olarak yapılan yüklemeler ile sanayi tipi ağır yüklerin herhangi bir aksilik olmadan istenilen alana ulaştırılması söz konusudur.

Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekili, Beyaağaç, Bozkurt, Buldan, Çal gibi Denizli’nin tüm ilçelerine sevkiyatlar yapılmaktadır. Eşyalarınız teslim alınırken check listeleri oluşturulmaktadır. Bu alanda her oluşturulan listede müşterilerimizin bir numarası bulunuyor. Bu alanda İstanbul Denizli nakliyat eşyaların araçlar içinde düzgün bir şekilde istiflenmesi ile eşyaların sorunsuz bir şekilde istenilen adrese ulaşması sağlanıyor. Eşya karışıklığı ya da kayıplarının yaşanması da bu düzenli ve kurumsal çalışmalarla söz konusu olmamaktadır. Her ayrı nokta içerisinde yapılan teslimatlar da yükleme listeleri karşılıklı olarak onaylanmaktadır. Eşyalarınızın bu alanda güvenli olarak istediğiniz adrese ulaştırılması sağlanıyor.

Laminat parke, ofis malzemeleri, kereste, demir gibi üretim malzemelerinin de geniş araçlarımız içerisinde Denizli parsiyel hizmet ihtiyaçlarınıza çözüm olarak sunulması söz konusudur. Parsiyel taşımacılık müşterilerimiz için fiyat avantajlı olmasının yanında hızlı ve güvenli bir şekilde üretim malzemelerinin, ağır sanayi ürünlerinin taşınması mümkün olmaktadır. Bu da lojistik alanında firmanız için çok önemli bir çözüm olacaktır. Bu şekilde istediğiniz malzemelerin şehirler arası sevkiyatları çok daha başarılı bir şekilde sağlanacaktır.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com

Bir Yorum Yazın