İstanbul Bursa Ambar

Bursa Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul Bursa Ambar

Nakliyat sektörü günümüzün şartlarına ayak uyduran konforlu hizmet anlayışı ile hizmet veren firmalar ile doludur. Bursa parsiyel taşımacılığı, lojistik ve ambar taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız için öncelik her zaman müşteridir. Müşteri odaklı çalışırken gösterdiğimiz faaliyetlerimizde de kaliteli hizmet anlayışı ön plandadır. Müşterilerimizi nasıl memnun edeceğimiz konusunda geliştirdiğimiz ekonomik çözümler özellikle bu alanda faaliyetlerimiz ile odak noktası olan firma konumundayız.

Kaliteli hizmet ancak kaliteli araç ve ekipmanlar ile mümkündür. Alanında deneyim kazanmış belli bir uzmanlığa ulaşmış çalışanlarımız ile her türlü taşımacılık firmamızın verdiği hizmetler arasındadır. İşini seven ve işine sadık olan çalışanlarımız ile mükemmel bir taşımacılık süreci geçirebilirsiniz.

İstanbul Bursa Ambar

İşletmeniz eğer üretim yapan bir işletme ise taşımacılık konusunda ciddi bütçeler ayırmanız gerekir. Fakat firmamız her türlü üretim malzemesini daha ekonomik fiyatlara taşıyabilir. Bursa ambar taşımacılığı yapan firmamız ile çimento, tuğla veya alçı malzemelerini daha güvenli ve uygun fiyatlar ile gideceği noktaya kadar ulaştırır. Bursa’nın merkez ilçesi sayılan Osmangazi’den en küçük ilçesi Harmancık’a kadar hizmet vermektedir. İlçe ya da il ayırt etmeksizin tüm işletme malzemeleriniz hasarsız bir şekilde firmamız tarafından taşınmaktadır. Bunun dışında İznik, Gemlik ve İnegöl gibi tüm ilçelere kusursuz taşımacılık yapabilen performansa sahiptir.

İstanbul Bursa Ambar

Birçok taşımacılık yapan firmalar özellikle şehirlerarası taşımacılık konusunda hep arka planda kalmak isterler. Şehirlerarası taşımacılık daha riskli ve sorumluluk alınması gereken bir iştir. İstanbul Bursa nakliyat alanında faaliyetlerini hatasız bir şekilde sürdüren firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Hizmet ayrımı yapmadan şehirlerarası büyük hacimli konteyner taşımacılığı işlerinizi de üstlenebiliriz. Firmamıza her hizmet konusunda sonsuz güvenebilirsiniz.

Aynı güzergah üzerinde yer alan tüm ilçelere parsiyel taşımacılık yapan firmamızda üretim malzemeleriniz asla karışmaz. Aynı araç içerisine yüklenen farklı firma malzemeleri teslim noktasına mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırılır. Bursa parsiyel hizmetlerimizde her malzeme kayıt alına alınmaktadır. Güzergah önceliğine göre araca yüklenen malzemeler büyük bir titizlik ve konforlu araçlar ile taşınır. Taşımacılık konusunda ayrıntılı bilgi almak için firmamızın irtibat numaralarını arayabilirsiniz.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com

Bir Yorum Yazın