İstanbul Burdur Ambar

Burdur Parsiyel Taşımacılığı

Ağır tonajlı yüklerin parsiyel taşımacılık çalışmaları ile istediğiniz yere nakliyatı çok daha ekonomik bir şekilde sağlanmaktadır. Bu alanda Burdur parsiyel taşımacılığı hizmetleri ile maliyet açısından çok daha avantajlı nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Karayolu taşımacılıklarında bir m3 333 kg olarak hesaplanmaktadır.  RUT planlaması ile hazırlanan dağıtım planlarında yükler kapılarınızda ya da depolardan alınabilir. Parsiyel kelime anlamı itibari ile parça anlamına gelir. Taşımacılık hizmetlerinde depo çok önemlidir. Bünyemizde depolama hizmetleri barındırılmakta ve tedarikçilerle bu işlemler gerçekleştirilmektedir.

Kamyon, kamyonet ve tır şeklinde araçlarla parsiyel taşımacılık hizmetleri sağlanmaktadır. Özellikle İstanbul’dan Burdur’a sanayi tipi ağır malzemelerin taşınması sağlanmaktadır. Ambar malzemeleri şeklindeki üretim malzemelerinin taşınmasında güvenli ve ekonomik seçimler yapmanız sağlanmaktadır. Bu alanda Burdur ambar çalışmalarında tüm ilçelere sevkiyatlar sağlanmaktadır. Ağlasun, Altınkaya, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı ilçelerine sevkiyat planları çerçevesinde teslimatlar yapılmaktadır. Parsiyel taşımacılık yerine tek yük için tek araç seçtiğinizde fiyat 4- 5 kat artacaktır. Taşıma maliyetini oldukça düşüren parsiyel taşımacılıklarla çok daha güvenli bir şekilde teslimatlar yapılmaktadır.

Demir, çimento, kereste malzemeleri gibi üretim malzemelerinin İstanbul’dan Burdur ilçelerine nakliyesinde İstanbul Burdur nakliyat çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde yüklerinizin sorunsuz bir şekilde gideceği alan ulaşması sağlanıyor. Bazı yükler istiflenebilir özelliklerde olurken, bazı yüklerin araç içerisinde çok daha farklı bir planda yerleştirmek gerekli olabiliyor. Sevkiyatlar irsaliye ya da taşıma faturası ile yola çıkmaktadır. Yükler sahiplerine teslim edilirken tek tek kontrol edilmekte ve bu şekilde eksiksiz bir şekilde nakliye çalışmaları tamamlanmaktadır.

Ofis malzemelerinden pencere ve kapı gibi yüklere, laminat parke ürünlerinden jeneratör makinelerine kadar tüm ağır yüklerinizde Burdur parsiyel taşımacılık hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde yüklerinizin profesyonel taşıma kadroları ile şehirler arası yollarda çok daha güvenli bir şekilde taşınması söz konusu olacaktır. Parsiyel taşımacılık firmanız için her açıdan çok avantajlı bir lojistik destek sunmaktadır. Bu nedenle ekonomik bir çalışma olarak tercih edebileceğiniz bu hizmetlerden tüm ağır yükleriniz söz konusu olduğunda faydalanabilirsiniz. Şehirler arası yollarda ağır yükleriniz için sorunsuz ve güvenilir nakliye çalışmaları sağlanmaktadır.

Bir Yorum Yazın