İstanbul Bingöl Ambar

Bingöl Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul’dan Bingöl’e parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınızda Bingöl parsiyel taşımacılığı ile güvenli ve ekonomik bir taşımacılık hizmeti tercih edebilirsiniz. Aynı güzergah üzerinde belirlenen sevkiyat planı içerisinde yer alabilir ve eşyalarınızın istediğiniz adrese ekonomik bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle sanayi tipi ağır malzemelerin taşınmasında oldukça güvenli hizmetler sunan firmamız, öncelikle hizmet talepleriniz ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirmektedir. Sonrasında sevkiyat planlamaları hazırlanmakta ve depolama çalışmaları sonrasında sevkiyat çalışmaları yapılmaktadır.

Araçlarda yapılan planlamada ise mal cinsi, istiflenmesi, ambalajlanma şekli ile araç sevkiyat zamanlama planı yapılıyor.  Diz pozisyon işlemleri ile yükler araçlar içerisinde yerleştirilir. Dizpozisyon işleminde istiflenebilir yükler kendi içerisinde planlanmaktadır. İstifi yapılamayan yükler ise kendi içlerinde planlamalar ile araçlara yerleştirilmektedir. Bu alanda Bingöl ambar çalışmaları içerisinde depolara gelen yükleme listeleri müşteri bazlı olarak yapılmaktadır. Çalışmalarımızda depo kullanımı çok önemlidir. Araçlarımız içerisinde kamyon, kamyonet ve tır gibi kara nakliyesinde parsel taşımacılıklar için tercih edilen seçenekler yer alıyor.

İstanbul üzerinden Bingöl’ün tüm ilçelerine parsiyel taşımacılık çalışmaları yapılmaktadır. Adaklı, Karlıova, Solhan, Genç, Yayladere, Kığı, Yedisu gibi ilçelere talepler ve sevkiyat planı doğrultusunda nakliye çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Özellikle ağır malzemelerin istiflenmesinde ve taşınmasında alanında uzman taşıma ekiplerimiz ile sorunsuz ve güvenilir çalışmalar sunmaktayız. Bu alanda İstanbul Bingöl nakliyat taleplerinizde yüklerinizin durumuna göre gerekli sevkiyat planı hazırlanmaktadır. Maliyet açısından çok daha avantajlı olan parsiyel taşımacılık çalışmalarımızda ölçü, tonaj ve adet gibi özelliklere göre navlun maliyeti oluşturulmaktadır. 3 m3 ölçüsü olan bir yük normalde tek  başına 1800 lira olabilirken, parsiyel taşımacılıklarda 300-400 lira olarak fiyatlandırılabilir.

Arada çok önemli bir fiyat farklı bulunmakta, bu nedenle ideal bir şekilde avantaj sağladığı görülmektedir. Özellikle orta ölçekli ya da daha küçük taşımacılıklarda maliyet açısında çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu alanda Bingöl parsiyel hizmetleri arasında tüm üretim malzemelerinizin sevkiyat planları içerisinde yer alması mümkün olmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta karayollarında 1 m3 tonajı 333 kg olmaktadır. M3 hesaplaması yapılırken en*boy*yüksek ve adet çarpılarak hesaplamalar yapılır.

Bir Yorum Yazın