İstanbul Antalya Ambar

İstanbul Antalya Ambar

Antalya Parsiyel Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe her geçen gün yeni hizmetlerin hayatımıza girmesi daha konforlu hizmet almayı da beraberinde getirmektedir. Antalya parsiyel taşımacılığı alanında hizmetlerine devam eden firmamız aynı güzergâh üzerinde farklı müşterilerin üretim malzemeleri ulaştırmaktadır.

İstanbul Antalya Ambar

Firmaların demir, çimento gibi üretim malzemelerini hasara uğratmadan varacağı noktaya ulaştırmak firmamızın en çok önem verdiği konular arasındadır. Parsiyel taşımacılık bu sektörün en zorlu taşımacılığıdır. Yeri geliyor farklı müşterilerin aynı üretim malzemelerini dahi taşıyabiliyoruz. Firmamız güzergâhın başlangıcından sonuna kadar olan dağıtım yerlerine göre malzeme yerleştirmesi yapmaktadır.

Nakliyat sektörünün en ucuz taşıma şekillerinden birisi de ambar taşımacılığıdır. Bu taşımacılık özellikle işletmelerin hacmi büyük malzemelerini ekonomik yollar ile taşıtmasıdır. Antalya ambar taşımacılığı yaparken sektörün en iyisi olmayı hedefleyen firmamız her türlü üretim malzemesinin taşımacılığını yapmaktadır. Özellikle üretim için gerekli ve büyük sorumluluk isteyen her türlü malzeme güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamıza taşımacılık konusunda gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Aracımızın boş dönmemesi için güzergâh üzerinde farklı firmaların demir, çimento ve alçı gibi malzemelerini daha ekonomik fiyatlara taşıyarak iki taraflı memnuniyetin yaşanması sağlanır.

İstanbul Antalya Ambar

İstanbul çıkışlı araçlarımız Antalya ve ilçelerine de taşımacılık hizmetini aynı düzende verir. İstanbul Antalya nakliyat alanında faaliyetlerine devam ederken Serik, Alanya, İbradı, Finike ve Kaş olmak üzere tüm ilçelere nakliyat hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir ilçe ayrımı yapmadan hizmetlerine devam eden firmamız konteyner gibi büyük hacme sahip malzemelerin de taşımasını üstlenmektedir. Taşıma sırasında büyük titizlikle sabitlenen bu malzemeler hasarsız bir şekilde varacağı noktaya ulaştırılır.

İstanbul Antalya Ambar

Firmamızın hizmet yelpazesi bir hayli geniştir. Antalya parsiyel alanında faaliyetlerine lojistik ve ambar taşımacılığını da eklemiştir. Büyük işletmelerin malzeme ulaşımını hızlı bir şekilde gerçekleştiren firmamız sektörün en iyisidir. Firmamızın birden fazla hizmet yelpazesinden faydalanmak için resmi internet sitesinde yer alan irtibat numaralarını tuşlamanız yeterlidir. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız nakliyat sektöründeki beklentilerinizi üst seviyede karşılamaktadır. Firmamıza içiniz rahat bir şekilde her türlü üretim malzemesini teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam eden firmamızın kadrosu da oldukça sağlamdır. Genç dinamik ve güler yüzlü çalışanlarımız ile her türlü taşımacılık işlerinize talibiz.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com

Bir Yorum Yazın