İstanbul Ağrı Ambar

Ağrı Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılığı nakliye sektörünün en çok kullandığı taşımacılık kategorilerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Parsiyel, yani parça başı malzeme taşıtmak için kullanılan bir sistemdir. Bir şehirden bir başka şehre nakliyesi yapılan ürünün firmalar tarafından parça başı fiyatlarla taşınması işidir. Parsiyel taşımacılık işlemi sanılanın aksine evden eve nakliyenin çok üstünde bir sistemdir. Bu sistemi genelde büyük ve kurumsal firmalar endüstriyel ürünlerini taşıtmak için kullanmaktadırlar. Ağrı parsiyel taşımacılığı işlemi yapan bir firma, İstanbul’dan yola çıkarak yolu üzerinden bulunan iller ve ilçelere kadar parça başı nakliye işlemini yaprak gideceği en son noktaya varmaktadır.

Parsiyel taşımacılıkta nakliye firmaları taşınan malzemeler için ambar hizmeti de sunmaktadırlar. Taşınan ürünün teslim süresi ya da bekleme süresinin olması halinde firma bu ürünlerin muhafazasını büyük ambarlarda gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan Ağrı’ya parsiyel olarak yola çıkan bir grup ürün gerektiğinde Ağrı ambar bekleme noktasında muhafaza altına alınır ve teslim süresine kadar burada bekletilir. Bu da parsiyel taşımacılığın diğer taşımacılık işlerine göre bir diğer farkıdır.

Taşımacılık sektörünün büyük ölçekli taşımacılık işlemlerinin yürütülmesi için faaliyete sokulan parsiyel taşımacılık işlevi hava, kara ve deniz taşımacılığını içine almaktadır. Parsiyel taşımacılık bir yerden başka bir yere taşınan büyük ölçekli bir ürünün parça başı ve başka firmaların ürünleriyle birlikte taşınması demektir. Bu şekilde taşıma maliyetleri şirketler için küçültülmüş olmaktadır. Parsiyel taşımacılığın en büyük farkı da budur. İstanbul Ağrı nakliyat hattında işlem yapan parsiyel taşımacılık ülke içinde olduğu kadar yurt dışı taşımacılıkta da kullanılabilmektedir.

Parsiyel temel olarak aynı güzergâh içinde farklı müşterilerin mallarının aynı kamyon veya tır ile taşınması işleminin gerçekleştirilmesidir. Bu şekilde parça başı taşınan ürünler daha ucuz taşıma maliyetlerini doğurmaktadır. Ağrı parsiyel taşımacılık işlemleri de aynı şekilde işlemektedir. İstanbul’dan Ağrı’ya yola çıkan birden çok müşteriye ait değişik ürünler aynı nakliye araçları ile taşınmaktadırlar. Parsiyel taşımacılık büyük çaplı yük taşıma işlemi yaptırmayı hedefleyen ama maliyetleri düşürmeye çalışan firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız bu alanda sorunsuz hizmet vermektedir.

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com

Bir Yorum Yazın