İstanbul Afyon Ambar

Afyon Yük ve Parsiyel Taşımacılık

Taşımacılık alanında parsiyel taşımacılığı konusunda zirve yapmış Afyon parsiyel taşımacılığı olarak Afyon’un tüm ilçelerine hizmet götürmekteyiz. Tüm iklim şartlarına uygun geniş araç filomuz sayesinde parça yüklerinizi güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde taşımaktayız. Firmamızdan parsiyel taşımacılığı hizmeti almak sizin için en doğru karar olacaktır. İstanbul merkezli çalışarak sayısız birçok il ve ilçeye hizmet vermekteyiz. Ayrıca vermiş olduğumuz Afyon ambar hizmeti ile rakip firmalara fark atmaktayız. Ambar firmaların çoğu daha fazla para kazanmak için sizleri oyalar ve zamanında teslim yapmadıkları gibi birde taşıdıkları yüklere zarar verirler. Firmamız bu konuda ki tüm hassasiyeti ile ambar taşımacılık ile demir, beton, hafriyat malzemeleri taşıyarak sorunsuz bir şekilde adrese teslim yapmaktadırlar. Afyon ilinin tüm Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı ve Şuhut ilçelerine hizmet götürerek bu konuda sınırsız hizmet vermekteyiz.

Yılların verdiği tecrübelerimize ve deneyimli elemanlarımıza dayanarak yapmış olduğumuz taşımacılıkta sorunsuz, yüzde yüz müşteri memnuniyet odaklı çalışarak sizleri mağdur etmeyiz. İstanbul Afyon nakliyat denilince aradığınız firma ve beklediğiniz hizmetleri yalnızca firmamız tarafından alabilirsiniz. Yük de ağır ebatta geniş yer kaplayan ürünlerinizi parsiyel taşımacılığı başlığı altında taşımacılık için firmamıza başvurabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık hizmetimizin uygun fiyatlı olmasının nedeni ise bize teslim etmiş olduğunuz demir, beton, çimento malzemelerini depomuza getiririz. Sizin gibi başka müşterilerinde bizlere emanet etmiş olduğu sevkiyatları ile birlikte aynı alanda toplarız. Aynı güzergâha gidecek olan yükleri aynı kamyona yükleyerek sizlerden çok makul bir ücretlendirmeye tabii tutarız.

Biz yıllardır bu alanda verdiğimiz kaliteli hizmet ve güvenilir olmamız ile anılırız. Afyon ilinde bu hizmeti garantili bir şekilde veren tek firma olarak sizlere verdiğimiz her hizmetin kusursuz olması için elimizden geleni yaparız. Yüklerinizi zamanında yetiştirmek için gece gündüz demeden Afyon parsiyel hizmetini tamamlarız. Aklınıza gelebilecek her türlü yükü, demiri büyük beton blok ve çimento gibi taşıyarak sizlere bu konuda sorunsuz bir hizmet veririz.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com

Bir Yorum Yazın