HER TÜRLÜ TAŞIMAYA SİZİNLE VARIZ

Taşımacılık sektörünün de kendi bünyesinde zor yapılan hizmetleri vardır. Jeneratör taşıma bu bağlamda en zor taşıma çeşididir. Jeneratörün farklı boyutları dahi olsa dikkat ve titizlik isteyen bir çalışma ile taşınabilir. Firmamız bu taşımacılığı kendi bünyesinde profesyonel bir şekilde yapabilen bir firmadır. Her türlü ağır cihaz grubuna giren tüm malzemeler firmamız tarafından güvenli ve hızlı bir şekilde yapılır. Öncelikle jeneratörün taşınabilmesi için vinç hizmeti olmak zorundadır. Bir nakliye aracı ile bu taşımacılık mümkün değildir. Jeneratör içerisinde yer alan asitli su dökülüp çevreye zarar vermemesi gerekir. Bunu ancak firmamız gibi bilinçli olan firmalar tarafından yapılabilir. Asit döküldüğü an çevreye ciddi zararlar verebilir.

Jeneratörün tahliyesi yapıldıktan sonra taşınması tamamen ustalık isteyen bir iştir. Vinç yardımıyla araca yüklenen jeneratörün tüm sistemleri durdurulmuş olmak zorundadır. Aksi halde hararete sebebiyet verebilir. Jeneratör taşıma firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Hassas olan ve taşınması da bir hayli zor olan bu jeneratörler firmamızın uzman kadrosu ile kolay hale gelmektedir. Tamamen tüm girişleri kapatılıp tahliye edildikten sonra araca yüklenmesi ve taşınması firmamızın profesyonelliği ile mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda cihazın kurulumunun da firmamız tarafından yapılacağını da unutmamak gerekir. Jeneratörü taşıyan kişilerin sırt kısmına geçireceği taşıma halatları bu işi güvenle yapmamız açısından önemlidir. Yükleme sonrasında jeneratörün sağlam bir zeminde güvene alınması da hasarın oluşmaması açısından firmamızın dikkat ettiği ayrıntılardan sayılmaktadır.

Birbirinden farklı boyutlarda tasarlanan jeneratörler için uygun araç tayin edilmesi gerekir. Bunu tayin ederken de firmamızın ön görüşme yapması gerekir. Ön görüşme sonrasında ayarlanan araç ile jeneratör taşıma işlemi gerçekleşir. Jeneratörün mevcut düzeninin bozulup tekrar bir düzene sokulması tamamıyla firma olarak üstlenebileceğimiz bir iştir. Firmamızın her alanda hizmet verdiği ve bunu da profesyonel bir şekilde yaptığını hatırlatmak isteriz. Her türlü taşımacılık işleri için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz her soru için 7/24 hizmet veren irtibat numaramız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Son sistem ekipmanlarımız ile taşımacılık işlerinize takip olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Bir Yorum Yazın